statystyki szczegółowe

Aktualności

UDANY START

• autor: YNKE1976, 2017-04-03 19:25

Bardzo udanie rozpoczęła rundę wiosenną nasza drużyna, wygrywamy 7-0 ze Ścinawką, a rywal stawiał nam czoła właściwie tylko do 26 minuty kiedy to było już 2-0.

Trener Wiesław Zalewski miał do dyspozycji 18-osobową kadrę, brakowało jedynie Krzyśka Siedleckiego, kontuzjowanego Mariusza Bielskiego, a Janusz Bednarek i Mariusz Woźny oddali miejsce zawodnikom trenującym, co nie znaczy że w przyszłości nie możemy na nich liczyć tak jak na dziś nieobecnego Artka Sikorskiego i Radka Sebzdę.

Sam mecz tak jak wcześniej napisałem był raczej jednostronnym widowiskiem, to my prowadziliśmy grę, trochę czasem brakowało dokładności, ale ta przyjdzie z czasem.

Opór rywala złamaliśmy w 22 minucie, kiedy to dokładnym podaniem Grześka Derenia obsłużył Bartek Wojtyła, cztery minuty później było już 2-0, kapitalnym strzałem z 20 metrów popisał się Grzesiek Dereń. Rywale co prawda próbowali się odgryźć (szczególnie po stałych fragmentach gry), ale brakowało im pomysłu na wykończenie akcji.

Na drugą połowę wybiegliśmy z dwoma zmianami,na boisku pojawili się Paweł Jaworski na bramce i Krystian Pachołek na środku pomocy, nasze akcje nabrały rozmachu i w przeciągu 35 minut wpakowaliśmy rywalom jeszcze pięć bramek, Grzesiek Dereń dołożył jeszcze dwie, a po golu strzelili Bartosz Wojtyła, Sylwek Wierzbicki i Mateusz Palka po spektakularnej solowej akcji.

Wyróżnić należy całą drużynę, zagraliśmy skutecznie i potrafiliśmy stłamsić rywala, co kiedyś było nie do pomyślenia i często takie mecze kończyły się niepotrzebną nerwówką.